سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی یکی از مهمترین ملزومات چاپی هستند که بیشتر از نمایشگاه ها، در فضاهای داخلی مجموعه ها، دفاتر و شرکت ها و در مراسمی مانند معارفه و تودیع، سمینارها و همایش ها استفاده می شوند. این سازه ها انواع مختلفی دارند که بنا به فضای در اختیار، فاصله مخاطب از سازه و مدت زمان استفاده از آنها، باید نوع آنها را مشخص نمایید.

به طور مثال استندها یکی از ملزومات نمایشگاهی هستند، ولی در صورتی که در جایی قرار بگیرند که فاصله ی زیادی با مخاطبان داشته باشند، عملا استفاده از آنها به فایده است و حتما باید در جایی قرار گیرند که مخاطبان به راحتی بتوانند تصاویر و متون نوشته شده بر روی آنها را مشاهده نمایند.

یا پاپ آپ ها، احتیاج به فضای بیشتری نسبت به سازه های نمایشگاهی دارند و زمانی که شما غرفه ی کوچکی دارید و پاپ آپ قرار است فاصله ی بسیار کمی با مخاطب داشته باشد، توی ذوق میزند و نباید از آن استفاده کنید.

این سازه ها به دلیل اینکه از متریال های ارزشمند استفاده می کنند و تولید کردنشان زمان بر است، معمولا گران قیمت هستند و اگر ندانید که چطور باید از هر یک از آنها بهره بگیرید، عملا بودجه تبلیغاتی خود را دور ریخته اید.

 

انواع سازه های نمایشگاهی

از انواع سازه های نمایشگاهی ثابت و قابل حمل می توان به رول آپ، پاپ آپ، استند ایکس، بک لایت، اسپیس فریم، کانتر و … نام برد.

مشاوران ایرانیان، از صفر تا صد این کار را بر عهده می گیرند. با توجه به نوع فعالیت شما برایتان تولید محتوا می کنند، طراحی آن را انجام داده و چاپ و نصب و اجرای کامل سازه ها را بر عهده می گیرند. حتی اگر شما با مجموعه تبلیغاتی دیگری کار می کنید، هر زمان که نیاز داشتید می توانید از مشاوره ی کامل و رایگان ما بهره مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =