پوستر

پوستر

پوستر ها یا اوراق چاپی سایز بزرگ ( در اینجا منظورمان از سایز بزرگ، بزرگتر از سایز A3 می باشد ) برای شرکت ها، سازمان ها و مجموعه های تبلیغاتی بسیار کارآمد هستند.

نمونه ی این پوستر ها را در سطح شهر بسیار دیده اید؛ بعنوان مثال فراخوان ها، معرفی رویدادهای فرهنگی، معرفی رویدادهای سیاسی، معرفی رویدادهای مذهبی، و بسیاری از اوراق دیگری که بر روی دیوارها یا شیشه های مغازه ها ( مانند تبلیغ فیلم یا آلبوم موسیقی مجاز ) نصب می شوند.

با توضیحاتی که ارائه کردیم می توان نتیجه گرفت که پوسترها یک ابزار کاربردی، ارزان قیمت و خاص برای بازاریابی هستند که اگر با طراحی و رنگ بندی مناسب تلفیق شوند می توانند هر نگاهی را به خود جلب نمایند.

انواع جنس چاپ پوستر

1- چاپ پوستر تحریر 80 گرم

2- چاپ پوستر تحریر 120 گرم

3- چاپ پوستر تحریر 170 گرم

4- چاپ پوستر گلاسه 135

5- چاپ پوستر گلاسه 170 گرم

6- چاپ پوستر گلاسه 200 گرم

7- چاپ پوستر گلاسه 250 گرم

 

انواع چاپ پوستر

1- چاپ پوستر افست : در چاپ افست پوسترها توسط دستگاه های افست و در محیط چاپخانه و شیت های عمومی و اختصاصی قرار می گیرند و علاوه بر کیفیت مرغوب کاغذ از چاپ 4 رنگ همزمان نیز بهره می گیرند. چاپ افست به دلیل هزینه پایین چاپ، نسبت به سایر انواع چاپ از محبوبیت بالایی برخوردار است. البته نباید فراموش کنید که حداقل یک هفته را برای چاپ اوراق تبلیغاتی خود بایستی صبر نمایید. ( در فرم های فوری که هزینه بالاتری دارند امکان چاپ دو روزه نیز وجود دارد )

2- چاپ پوستر دیجیتال : در چاپ دیجیتال، پوسترهای بزرگتر از سایز A3 توسط دستگاه پلاتر چاپ خواهند شد. دستگاه پلات با چاپ همزمان 6 رنگ یکی از بالاترین کیفیت ها را ارائه می دهد. پیشنهاد ما این است که اگر تعداد کمتر از 500 عدد از پوستر خود نیاز دارید از چاپ دیجیتال استفاده نمایید. ( در تعداد بالاتر از 500 عدد چاپ افست بسیار مقرون به صرفه تر است )

چاپ ایرانیان امکان طراحی و چاپ فوری و با کیفیت پوسترهای شما را با بهترین قیمت فراهم آورده است . لطفا در صورت نیاز به مشاوره با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =