چاپ دفتر یادداشت

چاپ دفتر یادداشت

یقینا تا به امروز به دفعات با کاربرد های استفاده از دفترچه یادداشت روبرو شده اید. معمولا انتخاب دفتر یادداشت بستگی به نیاز ها و کاربرد های افراد دارد. گاهی اوقات صرفا نیاز به بستری برای یادداشت تراوشات ذهنی ناگهانی داریم. گاهی نیز استفاده از دفترچه یادداشت برای مکتوب کردن امور ضروری و نوشتن فعالیت ها و تسک های روزانه ما است. چاپ دفتر یادداشت به انواع مختلفی در بازار موجود است. اما اگر فکر می کنید دفتر یادداشت مختص خود را با در نظر گرفتن طراحی مورد نیازتان می خواهید، این کار را به مرکز چاپ ایرانیان بسپارید.

 

دفتر یادداشت چیست؟

دفتر یادداشت چیست؟

معمولا تفاوت بین دفتر با دفتر یادداشت یا دفترچه یادداشت در سایز و ابعاد آن است. در دفتر عبارات بلند و توضیحات مفصل نوشته می شود. اما در دفتر یادداشت توضیحات معمولا با جزییات کمتر و ابعاد کوچک تری نوشته می شوند. به این مفهوم که معمولا از دفترچه یادداشت برای نوشتن ایده ها و نکات و خلاصه ها استفاده می شود و از دفتر برای نوشتن توضیحات و شرح امور به طور طولانی و کامل.

برخی از دفتر یادداشت ها حاوی بخش های مختلفی با دسته بندی های متفاوت هستند. این دفتر ها می توانند اطلاعات مورد نیاز شما را سازماندهی کنند. این نوع دفتر یادداشت ها معمولا با عنوان پلنر شناخته میشوند. نوع ساده ی دفترچه یادداشت نیز به صورت خط دار است که می تواند یک بستر ساده و مختصر را برای نوشتن فراهم آورد.

 

انواع چاپ دفتر یادداشت

چاپ دفترچه یادداشت

چاپ دفتر یادداشت می تواند با طراحی دلخواه شما انجام پذیرد. اگر قصد دارید برای سازمان و شرکت خود تبلیغاتی انجام دهید، می توانید با صرف هزینه ای بسیار مناسب، با سفارش چاپ دفتر یادداشت به عنوان هدیه ی شرکتی از این خدمات بهره ببرید. همچنین در صورتی که کاربرد دفترچه و انواع دیگر دفتر ها برای شما حائز اهمیت است، شما می توانید برای استفاده ی شخصی خود با تیراژ و تعداد دلخواه دفتر یادداشت طراحی و چاپ نمایید.

خدمات صحافی این محصولات نیز توسط مرکز چاپ ایرانیان قابل انجام است. همچنین طراحان متخصص ما می توانند در انتخاب طرح مناسب، چینش صفحات و بخش های مورد نیاز شما، طراحی جلد و انتخاب سایز برای چاپ دفتر یادداشت شما را یاری کنند.

 

نحوه صحافی و چاپ دفتر یادداشت

صحافی و چاپ دفتر یادداشت

صحافی دفتر یادداشت می تواند با توجه به کاربرد شما انجام شود. روش های مختلفی برای صحافی و چاپ دفتر یادداشت و دیگر کتاب ها و دفتر ها وجود دارد که شما می توانید از آن ها برای هر استفاده ای بهره بگیرید. چاپ به دو صورت دیجیتال و افست صورت می گیرد. همچنین صحافی نیز با انواع مختلفی نظیر صحافی فنری، صحافی منگنه، صحافی چسب گرم، صحافی جلد سخت و نرم و… امکان پذیر است.

اگر این دفترچه یادداشت ها برای شما پر کاربرد و پر مصرف هستند، می توانید به وسیله ی صحافی سیمی یا فنری، استفاده از آن ها را آسان کنید. اگر قصد دارید این دفترچه ها را به صورت نفیس و کادویی صحافی نمایید می توانید از انواع صحافی جلد سخت و یا گالینگور بهره بگیرید. همچنین اگر تعداد صفحاتی که برای هر دفترچه یادداشت در نظر دارید کمتر از ۸۰ برگ است، صحافی منگنه انتخاب خوب و کم هزینه ای برای شماست.

اگر تیراژ بالایی از این دفتر یادداشت ها را در نظر دارید، می توانید از صحافی جلد نرم استفاده کنید. این امر می تواند در صرفه جویی در وقت و هزینه مناسب باشد. با این تفاسیر شما می توانید هر نوع صحافی جلد و اتصال را برای سفارش خود در نظر بگیرید. همچنین می توانید در چاپ دفتر یادداشت های مد نظر خود، از سایز های مختلفی استفاده نمایید.

 

ارائه ی انواع خدمات چاپ، صحافی و برش در مرکز چاپ ایرانیان

مرکز چاپ ایرانیان، ارائه دهنده ی انواع خدمات چاپ و صحافی و ساخت انواع هدایای شرکتی است. یکی از عناوین فعالیت در این مجموعه ی بزرگ، ارائه ی خدمات چاپ دفتر یادداشت و انواع دیگر چاپ است. شما می توانید با ثبت سفارش مد نظر خود، در کم ترین زمان ممکن و با معقول ترین هزینه، از این خدمات بهره ببرید. همچنین می توانید با مراجعه به دیگر ردیف های خدماتی از اطلاعات ذکر شده استفاده ببرید و سفارش مد نظر خود را درج نمایید. امیدواریم اطلاعات موجود در این مقاله در رابطه با دفترچه یادداشت، برای شما خواننده ی محترم مفید واقع شده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 9 =